22
Online Rezervace
Vyhledat dostupné pokoje
Příjezd 
Odjezd 

Ceník ubytování

Nabídka pokojů v hotelu ARNOŠT garni ***

Hotel Arnošt má k dispozici 137 lůžek v 57 pokojích. Najdete zde 10 jednolůžkových, 19 dvoulůžkových, 23 třílůžkových a 5 čtyřlůžkových pokojů. V hotelu se nachází celkem 5 podlaží, obsluhovaná jsou dvěma výtahy.

V našich moderně zařízených pokojích, vybavených dle standardů tříhvězdičkového hotelu, můžete využít televizor, lednici a rychlovarnou konvici. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Na většině pokojů se nachází vybavená kuchyňská linka s mikrovlnnou troubou. Některé pokoje mají balkon.

Jeden pokoj v přízemí je bezbariérový.

V celém objektu je WI-FI připojení k internetu zdarma. Za poplatek zapůjčíme dětskou postýlku, ubytujeme Vašeho domácího mazlíčka.

Jednolůžkové pokoje

levné ubytování v pardubicích - hotel Arnošt

Cena 760 Kč/noc*

V hotelu Arnošt se nachází 10 jednolůžkových pokojů. Pokoje jsou útulně zařízené. Naleznete zde televizor se satelitem, lůžko široké 140 cm, noční stolek se stolní lampou, na míru vyrobený komplet – psací stůl, skříňka s lednicí a odkládací prostor na zavazadla, skříň na oděvy. Většina jednolůžkových pokojů disponuje vybavenou kuchyňskou linkou s mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici jsou ručníky, sprchový gel a mýdlo.

 

Dvoulůžkové pokoje

levné ubytování v pardubicích - hotel Arnošt

Cena 980 Kč/noc*

V hotelu Arnošt se nachází 19 dvoulůžkových pokojů. Nabízíme pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými lůžky a dále se pokoje liší ve výbavě, některé disponují vybavenou kuchyňskou linkou s lednicí a mikrovlnnou troubou, jiné jsou vybaveny na míru vyrobeným kompletem – psací stůl, skříňka s lednicí a odkládací prostor na zavazadla, a mají balkon. Na všech pokojích se nachází televizor se satelitem, noční stolky se stolní lampou, skříň na oděvy. Pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici jsou ručníky, sprchový gel a mýdlo.

 

Trojlůžkové pokoje

levné ubytování v pardubicích - hotel Arnošt

Cena 1 440 Kč/noc*

V hotelu Arnošt se nachází 23 třílůžkových pokojů. Pokoje jsou útulně zařízené, naleznete zde televizor se satelitem, noční stolky se stolní lampou, vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, stůl se židlemi, skříň na oděvy. Třílůžkové pokoje se liší pouze rozložením lůžek – můžete využít buď 3 samostatných lůžek nebo dvoulůžka a samostatného jednolůžka. Pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici jsou ručníky, sprchový gel a mýdlo.

 

Čtyřlůžkové pokoje

levné ubytování v pardubicích - hotel Arnošt

Cena 1 680 Kč/noc*

V hotelu Arnošt se nachází 5 čtyřlůžkových pokojů. Pokoje jsou složeny ze dvou dvoulůžkových pokojů, koupelny a šatny. Jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. V obývacím pokoji jsou 2 lůžka, televizor se satelitem a balkon. Ve druhém pokoji také 2 lůžka, dále vybavená kuchyňská linka s lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a jídelní stůl. Pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici jsou ručníky, sprchový gel a mýdlo.

 

* Ceny pokoje nezahrnují cenu za snídani. Více informací v ceníku níže. V době konání kulturních a společenských akcí speciální ceny.  Rezervovat pokoj

 

Doplňkové služby

SNÍDANĚ - 90,-/osoba
PARKOVIŠTĚ - 40,-/den
WIFI INTERNET - zdarma
DÍTĚ DO 5ti LET - 100,-/noc
DĚTSKÁ POSTÝLKA 200,-/1 noc, 100,-/2 a více nocí
DOMÁCÍ MAZLÍČEK - 200,-/noc
PRANÍ A ŽEHLENÍ PRÁDLA - ceník v recepci
TRANSFER Z/NA LETIŠTĚ PRAHA - 2400,-/1 cesta

Ceník školicí místnosti

Služba Cena
Školicí místnost 150,-/hod
Dataprojektor 150,-/hod
CD přehrávač 100,-/hod
Wifi internet zdarma
Flipchart zdarma
Flipchart papír - blok 25 listů 200,-/ks
Flipchart – fix 30,-/ks
Poznámkový blok A5 20,-/ks
Tužka 5,-/ks
Papír A4 1,-/ks
Kopie A4

3,-/ks

 

Hotel Arnošt

Hotel Arnošt
Arnošta z Pardubic 750
53002 Pardubice
Česká republika

Tel:     +420 466 054 211
Mobil: +420 724 917 656
Email: hotel@hotel-arnost.cz
© Hotel Arnošt 2017 všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design